Hudba ke svatebnímu obřadu

Významnou životní událost jako je svatební obřad je jistě vhodné ozdobit hudbou, která vytvoří atmosféru dle Vašeho přání. Nabízím skladby různých žánrů. Doprovod mohu sestavit ze skladeb populárních i klasických. Pokud nějakou Vaši oblíbenou píseň v mém repertoáru nenajdete vytvořím instrumentální aranži skladby dle Vašeho přání! 


Svatební obřad má většinou tento hudební průběh: 

Sňatek civilní:

1. hudba během příchodu a usazování rodiny a přátel (cca 10 minut před začátkem obřadu)

2. hudba k příchodu ženicha a svědků

3. hudba k příchodu nevěsty

4. hudba k polibku a k výměně prstýnků

5. hudba během gratulací

(6. Závěrečná skladba pro průchod špalírem)

poznámka: Tučně zvýrazněné části jsou nejdůležitější momenty. Vybírejte skladby hlavně k těmto částem, ostatní můžete nechat na mě. S výběrem skladeb Vám rád poradím!Sňatek církevní:  

Počet hudebních vstupů zde záleží na domluvě s Vámi a oddávajícím farářem.Technické podmínky: 

Zásuvka 220V (k dispozici má svůj prodlužovací kabel v délce 50m). V případě, že není v místě k dispozici elektřina, použiji aparát na baterie. Při doprovodu svatebních obřadů jsem zvyklý spíše stát, není nutná tedy ani židle.

V případě nepřízně počasí u obřadů pod širým nebem:

1) při lehkém dešti zakryji elektroniku ochrannými pytli a poprosím, aby nade mnou někdo, kdo bude ochotný, držel velký deštník, který vozím pro jistotu sebou :-).

2) v případě silného deště bohužel nemohu riskovat poškození nástroje a elektroniky. V místě by musel být větší "párty" stan (alespoň 3x3 metry) nebo varianta přesunout obřad do vnitřních prostor. Nicméně za cca 4 roky, co doprovázím svatební obřady, se ještě nestalo, že by počasí byl zásadní problém, i v případě deště se vždy řešení našlo a téměř vždy je počasí krásné:-)

Repertoár a ukázkové nahrávky pro doprovod svatebního obřadu naleznete zde: